Одеса
C
Продаж
НБУ:

Экскурсии

Найменування екскурсіїМоваАвто 3 місцяМ/автобус 7-19 місцьАвтобус 45-50 місць

Оглядова екскурсія по Одесі (3 години)

Під час екскурсії Ви відвідаєте основні пам’ятки та історичні місця міста. Побачивши знамениті Потьомкінські сходи, Одеський оперний театр, Дерибасівську вулицю та Соборну площу, Ви відчуєте незабутній колорит Одеси.

Музеї Одеси (додаток до оглядової екскурсії) (1-2 години)

Оглядова екскурсія може бути доповнена відвідуванням будь-якого музею на Ваш вибір: Археологічний, Літературний, Художній (з гротом), Історико-Краєзнавчий, Одеський музей О.С. Пушкіна, музей «Філіки Етерія

* Вхідні квитки не включені

Одеські катакомби (с.Нерубайське, 30 км від Одеси) (2,5-3 години)

Візит до Одеси був би не повним без відвідування Одеських катакомбів – найдовших у Європі. Досвідчений екскурсовод проведе Вас підземними лабіринтами, в яких під час Великої Вітчизняної війни розташовувався партизанський штаб.

Літературна Одеса (3 години)

Ця екскурсія – унікальна можливість здійснити подорож у часі та просторі Одесою Пушкіна та Мацкевича, Буніна та Купріна, Інбер та Ахматової, Багрицького та Кірсанова. Прогуляйтеся затишними вулицями нашого міста разом з колоритними героями Бабеля та Олеші, Шолом-Алейхема та Жаботинського, Ільфа та Петрова, Катаєва та Паустовського.

Храми Одеси (4 години)

Багатонаціональна Одеса завжди була містом різних релігій. Під час екскурсії Ви побачите християнські храми та монастирі, арабський культурний центр, єврейську синагогу.

Одеса Кримінальна (3 години)

Про одеських грабіжників складено цілі легенди, міфи та літературні твори. Сонька Золота Ручка і Ведмедик Япончик – не просто літературні персонажі, а люди, які реально існували, про життя і «роботу» яких Ви дізнаєтеся під час цієї екскурсії.

Єврейська Одеса (3 години)

Вулиці Одеси зберігають таємниці та історії яскравих сторінок єврейського народу, життя якого нерозривно пов’язане з історією Одеси. Імена знаменитих євреїв Одеси миттєво відновлюють час через два століття існування нашого міста.

Українська

Іноземний

960

1280

1200

1600

2150

2400

Екскурсія на Одеський завод шампанських вин із дегустацією (3 години)

Одеський завод шампанських вин був заснований у 1896 році французьким виноробом Генріхом Редерером. В рамках екскурсії ви зможете побачити весь процес народження елітного напою, а під час дегустації насолодитися ароматом та букетом 8-10 найменувань ігристих вин.

За запитом

Екскурсія в Білгород-Дністровський та Шабо (з обідом) (6-8 годин)

Білгород-Дністровський – одне з найдавніших міст Європи. Його історія бере початок із давньогрецького міста Тири та налічує 2500 років. Головна пам’ятка – граціозний чотирьох баштовий замок-цитадель, збудований генуезцями у 14 столітті на найвищому березі Дністровського лиману.

Відвідування знаменитого Шабського поселення, заснованого 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями-виноробами, а також центру виноробства Шабо з подальшою дегустацією у старовинному «королівському підвалі» завершить цю захоплюючу подорож.

За запитом

Екскурсія в Білгород-Дністровський (з обідом) (5-6 годин)

Білгород-Дністровський налічує багату, більш ніж 2500-річну історію і є одним із найдавніших міст не лише в Україні, а й у світі. Тира, Білгород, Левкополь, Аккерман, Білгород-Дністровський – під цими назвами місто було відоме протягом століть. Окрім залишків античного міста Тири та середньовічної фортеці в місті збереглися й інші пам’ятки історії: «Скіфська могила», середньовічна вірменська церква Успіння Пресвятої Богородиці (XIV століття), Ново-Грецька церква Іоанна Предтечі (XIII-XVI століття), джерело святого Іоанна Соча Нового) та ін. Екскурсія завершується обідом національної кухні з келихом місцевого вина.

За запитом

Вилкове – «Українська Венеція» (з рибальським обідом) (10-12 годин)

Поїздка включає цікаву пішохідну прогулянку старою частиною містечка Вилкове, вулички якого порізані вузькими каналами-еріками, а також водну екскурсію по дельті Дунаю на обладнаному прогулянковому судні з відвідуванням заповідного узмор’я та символічного “0” км. Знайомство з флорою і фауною (birds watching), потім обід з рибальською юшкою, приготованою на дров’яному вогні, знамените місцеве вино “Новак”, фіточай на травах із старовинного самовару, відпочинок на березі річки, купання, риболовля, залишать незабутні враження .

За запитом

Морська прогулянка

Ви зможете насолодитися морськими прогулянками вздовж узбережжя Одеси, здійснити захоплюючі морські екскурсії, рибальські тури тощо. на прогулянкових катерах, комфортабельних моторних та вітрильних яхтах.

На трипалубному пасажирському катамарані (місткістю до 60-80 осіб) можливо не тільки зробити захоплюючу прогулянку Одеською затокою, але й організувати проведення корпоративного заходу, включаючи банкет та конференц-послуги.

За запитом
  • В екскурсію входять послуги транспорту та гіда.
  • Вартість вказана у гривнях, включаючи податки.
  • Додатково оплачуються: вхідні квитки до музеїв, провідник у катакомбах