Одеса
C
Продаж
НБУ:

Ласкаво просимо до найстарішого та найзнаменитішого готелю Одеси!

Будівля, в якій спочатку містився готель “Лондонський”, було зведено у 1826 – 1828 роках за проектом італійського архітектора Франса Карловича Боффо в стилі раннього італійського ренесансу спочатку як особняк князя Лопухіна.

У квітні 1846 року «Лондонська» відчинила двері перед першими постояльцями. Засновником і першим власником готелю став Жан-Батіст Карута, знаменитий французький кондитер і гастроном, який придбав розкішний особняк на бульварі “з наміром влаштувати там неперевершений готель із ресторацією” і назвав готель ім’ям столиці Британського королівства.

Після першої капітальної перебудови у 1899-1900 роках за проектом архітектора Ю.М. Дмитренко будівля набула нового розкішного фасаду та зовнішнього вигляду, який досі зачаровує жителів та гостей Одеси.

«Лондонська» ось уже понад 190 років відіграє найважливішу роль у житті міста. За свою тривалу історію готель приймав гостей з усього світу, включаючи таких знаменитостей як Антон Чехов та Айседора Дункан, Роберт Стівенсон та Джорж Сіменон, Микита Міхалков та Марчелло Мастрояні, Володимир Путін та Олександр Кваснєвський та багатьох інших.

Наш готель пропонує до послуг своїх гостей 70 номерів, де є всі необхідні сучасні зручності: система клімат контролю, супутникове телебачення, міжнародний телефонний зв’язок, безкоштовний Wi-Fi Інтернет, міні-сейф, міні-бар, фен; ресторан готелю “Лондонський”, внутрішній дворик “Le Patio”, Лобі бар, Wellness SPA “Формула”, а також можливість скористатися повним спектром послуг, в який входить проведення конференцій, банкетів, транспортне та екскурсійне обслуговування.