Одеса
C
Продаж
НБУ:

Ресторани, бари та бенкетні зали

Ресторан «Лондонський»

Ресторан Le Grand Cafе Bristol розташований на першому поверсі готелю з прямим виходом на вулиці Пушкінська та Буніна. Меню представлено стравами європейської та одеської кухні, а також стравами, приготовленими за оригінальними старовинними рецептами. У теплу пору року відкрито літню терасу.

Сніданки за типом «шведський стіл» для готелю проводяться з 7:30 до 11:00 у ресторані «Лондонський»

Тел. 752
Банкетні зали

Ми готові запропонувати Вам на вибір один із наших банкетних залів:

  • Малий зал – Боффо загальною місткістю до 50 осіб (банкети) та до 100 осіб (фуршети);
  • Великий зал – Айвазовський загальною місткістю до 150 осіб (банкети) та до 250 осіб (фуршети).

Наші фахівці допоможуть Вам з вибором меню, оформленням залу та музичним оформленням з огляду на найменші нюанси Вашого смаку.

Тел. 755
Атмосферний дворик Le Patio

Поєднання дивовижної гармонії архітектурного стилю і особливої атмосфери, прохолода води, що струмує, у фонтані, ненав’язлива, жива музика літніми вечорами та одеська гостинність це місце сприяє неквапливій бесіді та приємному проведенню часу. Затишний дворик Le Patio притягує особливою чарівністю і, побувавши тут якось, Вам обов’язково захочеться повернутися сюди знову.

Час роботи: 11.00 – 23.00 у літній час.

Тел. 7525
Лобі Лаунж

Лоббі бар, розташований у холі готелю пропонує широкий вибір коктейлів та безалкогольних напоїв, а також легкі закуски. Якщо ви шукаєте тихе містечко, де можна присісти, щоб трохи насолодитися історичною атмосферою готелю Лондон, це саме те, що вам потрібно!

У Лоббі-барі діє безкоштовна Wi-Fi зона.

Тел. 753